Misyonumuz


Öğrencilerimizin hem yerel hem de küresel olarak hızla değişen bir dünyayı anlamalarına, katkıda bulunmalarına ve başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz. Öğrencilere bilgi, yaşam becerileri, tutum, evrensel değerler ve uzmanlık kazanmalarını sağlayarak dünyada toplum ayırmaksızın fayda sağlamalarına katkıda bulunmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Öğrencilerimiz, öğrenimleri boyunca denge ve uyum içinde entegre Türkçe ve Uluslararası programları takip etmektedirler.

Vizyonumuz


Antalya Toplum Koleji öğrencilerine gerekli eğitim ve uzmanlıkları kazanmaları konusunda yardımcı olarak sürekli değişen dünyayı anlamaları, katkı sağlamaları ve onların başarılı olup toplumumuzu ileriye götürecek bireyler olmalarını hedefler. Toplum Koleji olarak öğrencilerimizin gelişen bu yaratıcı dünyada ihtiyaç duyacakları sözlü eğitime ve diğer yeterliliklere sahip olacaklarını garanti ederiz. Ayrıca öğrencilerimize çevrelerindeki dünyayı daha iyi anlamalarını sağlayacak teorik ve pratik bilgiyi sağlarız ki tüm toplumlar için dünyayı nasıl daha yaşanabilir bir yer yapabileceklerini daha iyi anlayabilsinler.

Tarihçemiz


Antalya Toplum Koleji’nde (resmi adıyla ICCA) yaşları 3-19 arasında değişen öğrencilerimize İngilizce ve Türkçe müfredatlardan oluşan bir eğitim veriyoruz. Toplum Koleji öğrencilerini sıcak karşılaması ve öğrencilerinin potansiyellerini açığa çıkararak onları eğitim konusunda kendilerini motive edebilecek şekilde yetiştirmeyi hedeflemesiyle bilinir. Ayrıca biz farklı ülkelerden gelen öğrencileri barındıran bir karma eğitim okuluyuz.Biz her öğrencimizin bir fark yaratabileceğine inanıyoruz ayrıca farklı kültür, inanç ve değerlere dair saygı içerisinde beraber çalışıyor ve dünya vatandaşları olarak paylaştığımız bu insani değerlere sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. Öğrencilerimize farklı kültürlerin oluşturduğu bu yaratıcı ve kapsamlı ortamda eğitim alma şansını tanımanın gururunu yaşıyoruz.